Vaše vzkazy a připomínky

Zde můžete zanechat Váš vzkaz či připomínku!

Jméno: *
Příjmení: *
E-mail:
WWW:
* pole označené hvězdičkou je nutné před odesláním vyplnit
Vaše zpráva:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů: Jméno a E-mail.
Opište:
520002

Vzkazy

Sheil...
odpovědět
24.3.2023 19:02:42
IS IT POSSIBLE TO ACTUALLY GET BACK FUNDS LOST TO CRYPTOCURRENCY SCAM? ABSOLUTELY, YES. DO YOU NEED TO GET BACK ACCESS TO YOUR CRYPTO WALLET? DO YOU NEED TO RECOVER YOUR BTC FUNDS? THEN YOU MUST CONTACT THE RIGHT AGENCY TO ACHIEVE THIS. CYBERWALLFIRE is a financial regulator, private investigation and funds recovery body that specializes in cases concerning ethical hacking, cryptocurrency, FAKE investment schemes and recovery scam. If you wish to recover your crypto and Bitcoin, Cyberwallfire is the right agency to contact.You can reach them via E-mail: CYBERWALLFIRE(@)TECHIE(.)COM
 
Elena...
odpovědět
19.3.2023 02:32:02
Hello everyone, I’m Elena Klemet and I was a victim of a Bitcoin scam. A few months ago, I had invested part of my retirement savings into Bitcoin after I saw an opportunity to increase my income not fully aware of the dangers of it. I couldn’t withdraw or access my wallet, and I was told bitcoin cannot be traced or reversed. I thought it was gone for good until my cousin told me about WARDRIVERS CYBER, this cryptocurrency & funds recovery company that was able to trace and give me access to my Bitcoin wallet. I’ve been very fortunate to get in contact with WARDRIVERS cyber, who helped me recover my money and taught me a few tricks about cryptocurrency. I promised WARDRIVERS I was going to post a review about them and I’m keeping my word, I highly recommend their service to everyone out there.
You can reach him via email: (wardriverscyberservice@techie.com)

Thank you
 
Elvis...
odpovědět
8.3.2023 07:16:22
Losing your Bitcoin and cryptocurrency can be devastating especially when you have invested all your money into it. Everyone thought it was impossible to trace and recover cryptocurrency, I’m here to let you know that Bitcoins and any other cryptocurrencies can be fully recovered with the right information. I was lucky to come across WARDRIVERS CYBER, a cryptocurrency recovery company that was able to recover all the money that I lost in crypto. I’m grateful for the help of WARDRIVERS CYBER and I recommend their services to everyone out there who needs a reliable and trustworthy crypto recovery company. You can reach WARDRIVERS CYBER via E-mail: WARDRIVERSCYBERSERVICE@TECHIE(.)COM
 
Marek...
odpovědět
14.2.2023 16:33:36
Stali jste se někdy obětí podvodu? Ztratili jste peněženku nebo peníze kvůli falešným hackerům online? Žádám vás, abyste se obrátili na tohoto důvěryhodného hackera a odborníka na obnovu GENUINE HACKER. Stal jsem se obětí falešných lidí vydávajících se za binární opce a bitcoinové investory, kvůli těmto padělkům jsem ze své bitcoinové peněženky přišel o částku 10 000 $ a 2 BTC. Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomil, že to byly podvody, a to opravdu bolelo. Pak se o tom dozvěděl můj přítel a doporučil mě GENUINE HACKEROVI, který mi pomohl získat vše, co jsem ztratil. Pro více informací pošlete e-mail na GENUINEHACKERS000@GMAIL.COM nebo přes WhatsApp +1 (260) 218-3592.
 
2
1

  Vzkazy a připomínky

Podáním námětů, stížností a připomínek se můžete vyjádřit ke službě Azylový dům a Krizová pomoc nebo k pracovníkům poskytované služby.

 

Komu a jak podat stížnosti, náměty a připomínky:

  • ústně nebo písemně pracovníkům Zylového domu a Krizové pomoci
  • vhozením do poštovní schránky, poštou na adresu Čs. armády 728, 564 01 Žamberk, či emailem jansova@cestaprorodinu.cz
  • telefonicky na číslo 465 321 295, 465 321 327

 

Forma a termín vyřízení námětů, stížností a připomínek:

 

Náměty, stížnosti a připomínky jsou vyřizovány písemně, řešení je předáno 1x osobě, která námět, stížnost nebo připomínku podala a 1x je uloženo v kanceláři Azylového domu. 

 

KONTAKT

Bc. Dagmar Jansová

  465 321 295, 465 321 327
  jansova@cestaprorodinu.cz

Čs. armády 728, Žamberk 564 01

/CestaProRodinu728

Provozní doba sociálních pracovnic:

Pondělí - Čtvrtek: 8 - 16 hodin

Pátek: 8 - 15 hodin

Provozní doba služeb:

Nepřetržitý provoz

 

KDE NÁS NAJDETE
DOMOV NA SKALÁCH
Natáčení ČT v Domově na skalách

 

Kronika z příměstkého tábora Poznej co tě baví s Patem a Matem.