RODINNÉ CENTRUM

1.7.2020 až 31.8.2020

Milí návštěvníci RODINNÉHO CENTRA,
tento týden je již HERNA UZAVŘENA a intenzivně zde připravujeme prostory, program a sebe na PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY, držte nám palce, ať se vše vydaří :).

 

Jelikož naše tábory probíhají celý červenec a půlku srpna (celkem 8 turnusů) a zbývající 2 týdny v srpnu jsme si vyhradili na dovolenou, ZNOVU PRO VÁS RODINNÉ CENTRUM OTEVŘEME od 7. září 2020.

 

První zářijový týden potřebujeme ještě časový prostor na týmové školení, generální úklidy a nastartování komunikace a propagace směrem k Vám :).


Program, který pro Vás na nový školní rok připravujeme, už je z velké části hotov a vy se na něj již teď můžete podívat na našem webu zde: PRAVIDELNÉ PROGRAMY - https://www.cestaprorodinu.cz/…/pravidelny_program-3-12-25.…
a zde: JEDNORÁZOVÉ AKCE - https://www.cestaprorodinu.cz/…/…/kalendar_akci-3-12-26.html

 

Pokud máte vybráno :) - přihlášky nám prosím zasílejte elektronicky nebo vhazujte do schránky umístěné na budově (u služebního vchodu) - kvůli táborům bude provoz kanceláře přes prázdniny omezen, ale ve volných chvílích je určitě budeme zpracovávat - děkujeme za pochopení.

 

Pořád to ale není všechno, máme tu ještě pár zajímavých novinek, nějaká překvapení a určitě i pár dluhů, způsobených "jarní virózou", které chceme nabídnout a zrealizovat, tak nás sledujte, ať Vám něco neunikne.

O všem Vás budeme včas informovat na našem FB i webu :).

 

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A SPOUSTU NEZAPOMENUTELNÝCH ZÁŽITKŮ S RODINOU A PŘÁTELI.

 

tým Rodinného centra

PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Newsletter
Přispějte pomocí sbírky Společně za úsměv na pořízení hraček na zahradu pro děti z Azylového domu.
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
KIK finančně podpořil Azylový dům a Krizovou pomoc v Žamberku. Zákazníci z Pardubického kraje přispěli do sbírky KIK dohromady 29 070 Kč.
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za loňský rok jsme takto získali 3698Kč. Děkujeme.
Děkujeme Konzumu a všem, kdo jste se zapojili do sbírky "Společně za úsměv". Na projekt pořízení sportovních potřeb a hraček pro venkovní vyžití dětí z Azylového domu se podařilo vybrat 5 787 Kč.
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu