PROVOZNÍ ZMĚNY V RODINNÉM CENTRU

16.3.2020 až 23.3.2020

Vážení a milí,
RODINNÉ CENTRUM je pro veřejnost/rodiny uzavřeno, dále jsou uzavřeny i ZÁJMOVÉ KROUŽKY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ, vše po dobu mimořádných opatření. Již z dřívějška je také uzavřen KLUB BEZ KLÍČE pro děti a mládež.

 

Dětská skupina MACEŠKA má provoz nepřerušen.

 

Pokud byste cokoliv potřebovali, jsme tu pro Vás na telefonu, facebooku či emailu, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám, pokud to bude v našich silách pomůžeme.

 

Děkujeme za pochopení, přejeme Vám pokud možno klidné dny v kruhu rodinném a těšíme se na viděnou, až se vše špatné přežene.

 

O případných změnách Vás budeme informovat.

PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Newsletter
Přispějte pomocí sbírky Společně za úsměv na pořízení hraček na zahradu pro děti z Azylového domu.
ŽENA REGIONU 2018
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
KIK finančně podpořil Azylový dům a Krizovou pomoc v Žamberku. Zákazníci z Pardubického kraje přispěli do sbírky KIK dohromady 29 070 Kč.
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za loňský rok jsme takto získali 3698Kč. Děkujeme.
Děkujeme Konzumu a všem, kdo jste se zapojili do sbírky "Společně za úsměv". Na projekt pořízení sportovních potřeb a hraček pro venkovní vyžití dětí z Azylového domu se podařilo vybrat 5 787 Kč.
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu