KURZ/CVIČENÍ S KOJENCI S PETROU POMAJBÍKOVOU

26.5.2020

Pokyny pro obnovení osobní přítomnosti v RODINNÉM CENTRU na kurzu/cvičení s kojenci s Petrou Pomajbíkovou – od 26. 5. 2020:

•    Před první návštěvou kurzu podepíše účastník ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění u sebe i svého dítěte. Formulář vyplní buď ručně po příchodu na aktivitu, nebo elektronicky - bude mu zaslán předem na kontaktní mail. Bez tohoto prohlášení nebude účast na kurzu možná.

•    Do budovy RODINNÉHO CENTRA, kde kurzy probíhají, bude umožněn vstup jen účastníkům, nikoli jinému doprovodu. Účastníci kurzu přicházejí bezprostředně před jeho zahájením, ale zároveň včas. Tímto opatřením se neshromažďují před kurzem ve společných prostorách a lze provést bezpečnou výměnu skupin v rámci jednoho prostoru. Stejným způsobem bude probíhat i odchod z kurzu – je zakázáno se po ukončení aktivity zdržovat v prostorech budovy i přilehlé zahrady.

•    Před vstupem do prostor herny si účastnící umyjí ruce a použijí dezinfekci rukou. Vše bude k dispozici.

•    Ve společných prostorách budou účastníci povinni nosit roušku, v herně - podle charakteru činnosti a při zachování rozestupů – může probíhat aktivita i bez roušky.

•    Všichni účastníci (včetně lektorů) budou povinni dodržovat zásady, které jsou v těchto pokynech a se kterými budou znovu seznámeni i lektorem před danou činností podle místních možností a specifik, s ohledem na charakter činnosti a prostor, kde se daná činnost koná.

•    Prostory budou pravidelně větrány a desinfikovány (včetně pomůcek).


Tyto pokyny jsou platné do odvolání nebo do konce školního roku 2019/2020.

 

Těšíme se na Vás a tímto žádáme o co možná nejvíce odpovědný přístup, aby se pokud možno zabránilo dalšímu šíření nákazy, a tím i následnému opětovnému uzavření našeho zařízení.

PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Newsletter
Přispějte pomocí sbírky Společně za úsměv na pořízení hraček na zahradu pro děti z Azylového domu.
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
KIK finančně podpořil Azylový dům a Krizovou pomoc v Žamberku. Zákazníci z Pardubického kraje přispěli do sbírky KIK dohromady 29 070 Kč.
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za loňský rok jsme takto získali 3698Kč. Děkujeme.
Děkujeme Konzumu a všem, kdo jste se zapojili do sbírky "Společně za úsměv". Na projekt pořízení sportovních potřeb a hraček pro venkovní vyžití dětí z Azylového domu se podařilo vybrat 5 787 Kč.
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu